NanoCarbon

New product

Rodzaj: NanoCarbon

Temperatura druku: 240-260°C

Temperatura stołu: 90-110°C

Więcej szczegółów

174 Przedmioty

279,00 zł

Opis

NanoCarbon jest jednym z kompozytowych filamentów w naszej ofercie. Składa się głównie z poliamidu (PA 12) z dodatkiem microwłókien węglowych o wyjątkowych właściwościach. NanoCarbon cechuje się wysoką wytrzymałością zmęczeniową, niską absorbcją wilgoci, ma bardzo dobre własności dielektryczne oraz jego bardzo dobra stabilność wymiarowa spowodowały, że jest on obecnie wykorzystywany w takich branżach, jak branża maszynowa, elektrotechniczna, motoryzacyjna oraz do budowy modeli RC i dronów.

Oferowany przez nas filament NanoCarbon charakteryzuje się temperaturą druku od 240°C. dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia poliamidu z microwłóknami węglowymi nasz filament nadaje się do wytwarzania bardzo wytrzymałych modeli. W celu kontroli procesu wychładzania zaleca się stosowanie grzanego stołu.

W naszej ofercie NanoCarbon dostępny jest w barwie czarnej o wymiarze 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy Filament do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Do druku NanoCarbon zalecamy z powodu jego właściwości ściernych użycie dysz utwardzonych (stalowych, stalowych hartowanych, tytanowych, itp.) - zwykłe dysze mosiężne mogą ulec przyśpieszonemu zużyciu!

Do druku Filamentem NanoCarbon zalecamy użycie dodatkowego środka adhezyjnego.

NanoCarbon można użyć we wszystkich popularnych drukarkach FFF/FDM

Pobierz PrestaShop