Zortrax M200

M200

New product

Zortrax M200 – uznany standard w druku 3D

Niezawodna, solidna, a przy tym niezwykle precyzyjna drukarka Zortrax M200 zyskała uznanie tysięcy użytkowników na całym świecie

Zortrax-m200-nagrody

„Ponad 96% właścicieli M200 poleciłoby ją innym.”Więcej szczegółów

8 487,00 zł

Opis

Zortrax M200, jak wszystkie produkty Zortrax, pracuje w zintegrowanym systemie, dzięki czemu może się pochwalić niespotykaną w jej segmencie precyzją wymiarową i powtarzalnością drukowanych modeli.

Szeroki wybór wysokiej klasy materiałów o różnych właściwościach oraz duży obszar roboczy sprawiają, że Zortrax M200 to niezwykle wszechstronne narzędzie.

Co znajdziesz w pudełku?

Kupując Drukarkę 3D Zortrax M200 dostaniesz nie tylko gotową o pracy maszynę, ale też całą gamę akcesoriów przydatnych do jej prawidłowej eksploatacji.

W opakowaniu znajdziesz m.in.  kartę SD, szpachelkę do odrywania modeli od platformy roboczej, smar do prowadnic, cążki i noże do obróbki modeli, a także 1 szpulę materiału do druku!

Numer seryjny drukarki pozwoli Ci pobrać i zainstalować dedykowane oprogramowanie Z-SUITE na wszystkich Twoich komputerach.

W Zortax M200 wykorzystano szereg interesujących rozwiązań.

Przy zastosowaniu paneli bocznych, ryzyko odkształceń jest praktycznie zredukowane, dzięki utrzymywaniu stałej temperatury całego wytwarzanego modelu. Wszystko to gwarantuje dokładny wydruk nawet najbardziej skomplikowanych elementów. Za każdym razem, wytwarzany model, będzie dokładnie taki sam. W idealnie dopracowanej zamykanej komorze roboczej zastosowano: Single Extruder Support (SES), autorskie oprogramowanie oraz dwuczęściową platformę roboczą o perforowanej powierzchni, eliminującą odklejanie się modeli podczas drukowania.

Drukarka posiada:

  • duży obszar roboczy,
  • samopoziomujący stół
  • ekstruder, który rozgrzewa się aż do 380 stopni.

Jeśli dodamy do tego jeszcze przystępną cenę, to otrzymujemy sprzęt idealny.

Warto wspomnieć, że Zortrax M200, to drukarka prosta w obsłudze, która przeprowadzi nas przez system konfiguracji, dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu.

Z 0,8 kg filamentu Z-ABS® może być wydrukowanych 360 kostek o rozmiarze 25 x 25 x 25 mm. Z tych kostek można zbudować konstrukcję o wymiarach 442 cm3!

Obszar roboczy drukarki Zortrax M200® wynosi 20 x20 x18.5 cm. Objętość modelu jest o 30 proc. większa, niż w pozostałych drukarkach 3D dostępnych na rynku. 90 mikronów jest to najwyższa możliwa rozdzielczość warstwy w drukarce 3D Zortrax M200. Wszystko to, pozwala to na idealne odwzorowanie szczegółów projektu. 

Dwuczęściowa platforma umożliwia łatwy demontaż po skończony drukowaniu.

Wytworzony model możemy łatwo usunąć, a drukarki nie musimy na nowo kalibrować.

Podgrzewana perforowana platforma sprawia, że modele nie będą się odklejać w trakcie pracy drukarki.

Platforma Zortraxa M200 podgrzewa się do właściwej temperatury dla każdego rodzaju filamentu. Modele drukowane na tym sprzęcie są z kolei tworzone z materiałów Z-Filament Series.

System podwójnych osi X i Y prowadzi ekstruder z wysoką precyzją.

Stabilność i jakość drukowania jest znacznie lepsza dzięki zastosowaniu ośmiu gładkich prętów.

 

Specyfikacja:

Wymiary drukarki bez szpuli 345x360x430mm
Wymiary drukarki ze szpulą 345x430x430mm
Waga 16kg
Obszar roboczy 200x200x180mm / 7400cm³
Zakres temperatury pracy dyszy do 380° C
Temperatura platformy do 110° C
Dokładność pozycjonowania XYZ 1.5 mikrona
Rozdzielczość druku 400 mikronów
Grubość warstwy min. 90 mikronów
Rodzaj filamentów Z-FILAMENTS + INNE
Zasilanie 240 V
Oprogramowanie Z-Suite
Gwarancja 1 rok
Łączność Karta SD