BubbleGlass

New product

Rodzaj: BubbleGlass

Temperatura druku: 240-260°C

Temperatura stołu: 85-110°C

Więcej szczegółów

149 Przedmioty

199,00 zł

Opis

Jest to jeden z kompozytowych filamentów w naszej ofercie. Składa się on głównie z poliamidu (PA 12) z dodatkiem szklanych mikrokulek. Własności samego polimeru, czyli wytrzymałość zmęczeniowa, niską absorbcją wilgoci, bardzo dobre własności dielektryczne oraz bardzo dobra stabilność wymiarowa spowodowały, że jest on obecnie wykorzystywany w takich branżach, jak branża maszynowa, elektrotechniczna, motoryzacyjna, transportowa i przy budowie maszyn.

 

W naszej ofercie filament BubbleGlass charakteryzuje się temperaturą druku od 240°C. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia poliamidu z szklanymi mikrokulkami daje nowe możliwości tworzenia bardzo wytrzymałych modeli. Zaleca się, by filament suszyć w temperaturze 75-85°C przez okres dwóch godzin przed rozpoczęciem drukowania, a w celu kontroli nad procesem wychładzania należy zastosować grzany stół. W naszej ofercie BubbleGlass dostępny jest w barwie naturalnej o grubości 1,75 mm. Gotowa szpula filamentu, o wadze netto 1 kg, pakowana jest hermetycznie wraz z środkiem osuszającym, by zapewnić Państwu suchy, gotowy do druku zaraz po rozpakowaniu produkt.

Do druku BubbleGlass zalecamy z powodu jego właściwości ściernych użycie dysz utwardzonych (stalowych, stalowych hartowanych, tytanowych, itp.) - zwykłe dysze mosiężne mogą ulec przyśpieszonemu zużyciu!

Do druku Filamentem BubbleGlass zalecamy użycie dodatkowego środka adhezyjnego.

BubbleGlass można użyć we wszystkich popularnych drukarkach FFF/FDM

Pobierz PrestaShop